Staj 2017-12-18T13:55:22+00:00
  • Staja Başlayacak Öğrencilerimize Duyurulur!Fakültesince staj yapması kararlaştırılan ve bilgileri Personel Daire Başkanlığı’na gönderilen öğrencilerimizin 5510 sayılı kanunun 5-b maddesine göre Sosyal Güvenlik Kurumuna kayıtlarının yapılması zorunludur.Bu nedenle ilgili öğrencilerimizin Personel Daire Başkanlığı’na şahsen başvurmaları gerekmektedir.Yaklaşık 10-15 dakika süren kayıt işlemleri esnasında öğrencilerimizin olası zaman kaybını önlemek için 06.06.2016 tarihinden itibaren elektronik randevu sistemine geçilmiştir.Sigorta giriş kaydı için müracaat edecek öğrencilerimizin öncelikle Personel Daire Başkanlığı ( http://pdb.cankaya.edu.tr ) elektronik ana sayfasında üst cetvelde yer alan “Randevu” başlıklı hizmet sağlayıcıdan veya aşağıda gösterilen kısa erişimden işlem randevusu almaları rica olunur.

 

  • Staj yapacak olan öğrencilerin, staj yerini ve tarihini belirlemek için aşağıdaki iki formu doldurarak Bölüm Başkanına imzalatmaları gerekmektedir.

Staj Formu 1

Staj Formu 2

 

 

  •  Staj yapacak olan öğrencilerin aşağıdaki Staj Bilgilendirme Sunumunda yer alan bilgilere göre staj yükümlülüklerini yerine getirmeleri gerekmektedir.

Staj Bilgilendirme Sunumu

 

 

  • Staj yapacak olan öğrencilerin staj sırasında ve bitiminde doldurması zorunlu olan formlar:

Attendance Form

Attendance Form_Türkçe

Intern Performance Evaluation Form

Intern Performance Evaluation Form_Türkçe

Student Evaluation Form

 

 

  • Staj Raporu hazırlayan öğrenciler için gerekli bilgiler şu şekildedir:

Staj Raporu İçin Sıkça Sorulan Sorular

 

 

  • Staj Raporunu hazırlayan öğrencilerin raporlarını 16 Ekim 2015 Cuma günü 17.00’a kadar Turnitin’e yüklemeleri gerekmektedir. Yükleyecekleri sınıf numarası ve şifresi ile nasıl yükleneceği hakkındaki bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
  • Kayıt olunacak sınıf/bölüm numarası: 10901228Kayıt şifresi: psy407